Loader

Geleceği Sağlam Adımlarla İnşaa Ediyoruz

Hakkımızda

Hakkımızda

İnşaat sektörünün dinamik ve zorlu yapısında, 25 yılı aşkın süredir varlığını sürdüren bir firma olarak, başarılarla dolu bir yolculuğa imza attık. 1998 yılında temellerini attığımız günden bu yana, inşaat sektöründe en iyi hizmeti sunma vizyonuyla hareket ettik. Bu süreç boyunca, sayısız projeye imza atarak müşterilerimizin güvenini kazandık ve sektördeki saygınlığımızı pekiştirdik.

Firmamız bugüne kadar 20'ye yakın ülke ve 3 kıtada birçok projeye imza atmıştır. Bu projeler hastaneler, okullar, ofis binaları, konutlar, alışveriş merkezleri olarak sıralanabilir. Bu projelerde hem tasarım hem de yapım aşamalarında yer aldık. Kendimizi sürekli yeni çağa adapte ediyoruz, her zaman yenilikçi inşaat teknikleri kullanıyoruz.

Genç ve dinamik kadromuzla dünyanın birçok şehrinde halen yapım aşamasındayız. Halen yurtdışında Özbekistan, Libya, Ruanda ve Almanya'da işimize devam ediyoruz. Şu anda birçok Avrupa ve Afrika ülkesiyle yeni inşaat projeleri konusunda görüşüyoruz. ​

Grup şirketlerimiz olan G-med ve Theorymed firmaları hastane çalışmalarımızda kullandığımız tüm ekipmanları sağlamaktadır.​

Ayrıca yurt dışında iş yaptığımız ülkelerde kurduğumuz Tasarım Ofisi markası, ülkemizde her zaman ismimizi bir adım daha ileriye taşımıştır.